0850 532 00 29 - 0216 314 79 22
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hedef Filtre Hakkında

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firmamız, değişik filtrelerin birçoğunu içine alan ürünlerimiz ile yüksek kalite, uygun fiyat ilkesini benimsemiştir. Sınırsız kapasite ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin beklentilerini kısa sürede karşılamanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Yüksek kalite anlayışımız, güvenli hizmet ve sizlerinde desteği ile daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Hedef Filtre, kalite, güven, uygulanabilirlik ve innovasyonu kendine misyon olarak seçmiştir. Kaliteli hizmete verdiği önemin bir tezahürü olarak, kalite yönetim sürecini tamamlayan firmamız, ISO 9001: 2008 kalite gereklerini yerine getirmiş ve çalışmalarını ISO 9001: 2000 kalite belgesi ile sertifikalandırmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular
Kendi imalatımız olan ürünler nelerdir ?
Firmamız kendi üretimleri olan hava filtreleri, yağ filreleri, hidrolik filtreleri, yakıt filtreleri, doğalgaz regülatör filtreleri, lpg filtreleri, elektrostatik toz boya filtreleri, toz kumlama filtreleri, panel filtreler, akaryakıt sayaç filtreler, akaryakıt pompa filtreleri, panel filtreleri, seperatör, kurutucu filtreler, radyal tip hava filtreleri ve özel istek üzerine imal etmiş olduğumuz özel filtreler ile sizlerinde hedef filtre olarak hizmetinizdeyiz.
Hava filtreleri nerelerde kullanılmaktadır ?
Hava Filtreleri selüloz esaslı liflerden oluşur. Otomotiv Hava, Otomotiv Panel Hava, Kabin Hava, Ağır Hizmet Hava gibi kategorilere ayrılır.
Toz kumlama filtrelerinin imalatını yapıyor musunuz ?
Evet yapıyoruz.
Özel tasarım filtre imalatı yapıyor musunuz ?
Evet yapıyoruz, detaylı bilgi için bizimle itribata geçiniz.
Hizmet sağladığınız sektörler hangileri ?
Fabrikalar, çimento ve beton üretim tesisleri, asfalt üretim tesisleri, enerji santralleri, kimya endüstrisi, doğal gaz ve LPG tesisleri, toz boya sanayii, kompresörler, iş makineleri, tır, kamyon, otobüs grupları, kompresörler...